22 Şubat 2017 Çarşamba

Kurtlar Vadisi Pusu (KVP) son bölüm tek parça izle Kurtlar Vadisi Pusu KVP yeni bölüm fragman izle - Detay Haberin Adresi

KANAL D de yayınlanan ve 10 yılı aşkın devam eden efsane dizisinin yeni bölümleri heyecanla bekleniyor.Bu program hakkında tüm detaylara - Detay Haberin Adresi - tarihli haberimizden ulaşabilirsiniz. Kurtlar Vadisi Pusu 'nun son bölümünde neler yaşandı?Polat Alemdar ölecek mi? Polat Alemdar'ın başına neler gelecek?Polat Alemdar kimin yardımı sayesinde kızını kurtaracak? Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümlerinde aksiyon gerilim bizleri bekliyor....

12 Şubat 2017 Pazar 19:34
Bu haber 5161 kez okundu
Kurtlar Vadisi Pusu (KVP) son bölüm tek parça izle Kurtlar Vadisi Pusu KVP yeni bölüm fragman izle - Detay Haberin Adresi
KANAL D de yayınlanan ve 10 yılı aşkın devam eden efsane dizisinin yeni bölümleri heyecanla bekleniyor.Kurtlar Vadisi Pusu 'nun son bölümünde neler yaşandı?Polat Alemdar ölecek mi? Polat Alemdar'ın başına neler gelecek?Polat Alemdar kimin yardımı sayesinde kızını kurtaracak? Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümlerinde aksiyon gerilim bizleri bekliyor....

Kurtlar Vadisi'nin unutulmaz jeneriği ekranda dönmeye başlayalı tam 10 yıl oldu. İşte o 10 yılda yaşananlar :
Takvimler 15 Ocak 2003’ü gösterdiğinde ilk olarak efsane jenerik müziği duyulmuştu. Üzerinden 10 yıl geçti ve hâlâ o müzikle, kendi gününde kendi saatinde başlayan bir efsane olarak ekranlardaki yerini alıyor Kurtlar Vadisi.

Aslında bilinen ama el sürülemeyen gerçekleri cesurca deşen ve irdeleyen bu dizi "efsane" sıfatını sonuna kadar hak eden bir yapım.

KURTLAR VADİSİ PUSU SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

SEZON 1

Kurtlar Vadisi efsanesinin temellerinin atıldığı ilk sezon 20 bölümden oluşuyordu.

15 Ocak 2003’te izleyiciyle buluşan fenomen dizinin bu 20 bölümünde yaşananlar halen zihinlerdeki tazeliğini korumakta.

NELER YAŞANDI?

Ali Candan karakteri devletin kendisine verdiği yeni görevden dolayı estetik ameliyat olur ve yüzünü değiştirir. Ailesine ve sevdiği kadın olan Elif’e öldü haberi gönderilir. Ali yüzü değiştikten sonra Polat Alemdar olarak mafyanın içine sızmaya başlar. Polat Alemdar’ı yetiştiren kişi Aslan Akbey’dir. Mafyanın içine girmesi için Polat’ı alemin eski kabadayılarından Duran Emmi’ye gönderir.
Duran Emmi Polat’ın devlet için çalıştığını bilen iki kişiden biridir.

ÖLENLER

DURAN EMMİ: Aslan Akbey tarafından kafasına tek kurşun sıkılarak öldürüldü.

ŞEVKO: Aslan Akbey tarafından hastanenin en üst katından atılarak öldürüldü.

SEZON 2

Kurtlar Vadisi ikinci sezonu KGT tarafından görevlendirilen Polat Alemdar’ın Baron’a ulaşmak için girdiği mafya içinde yaşananları gözler önüne sermeye devam ediyordu. Polat’ın görev icabı da olsa yakınlık kurduğu Çakır’la dostluğu ilerliyor, diğer taraftan da Elif’e yakın olmaya, ailesini uzaktan da olsa korumaya çalışıyordu. Aslan Akbey planın kusursuz işlemesi için Polat’ı gölge
gibi takip etmeye devam ediyordu.

NELER YAŞANDI?

Çakır’ın kumarhanesine yapılan baskın sonucu kardeşi Derya Çakır hayatını kaybeder. Çakır hastaneden çıktıktan sonra Tombalacı Mehmet’ten intikam almak için fırsat kollar.

ÖLENLER

DERYA ÇAKIR: Kumarhane baskınında öldürüldü.

TOMBALACI MEHMET: Çakır tarafından, beyzbol sopasıyla kemikleri kırılarak öldürüldü.

MERAL YILMAZ: Ablası Nesrin tarafından babası Laz Ziya’yı korumak için öldürüldü.

ERDAL KÖMÜRCÜ: Canan tarafından öldürüldü.

ORHAN KARADENİZ: Laz Ziya’nın emri üzerine kendini astı.

NAZLI BEKİROĞLU (HÜSREV AĞA’NIN KIZI): Babasının emri ile zehirlenerek öldürüldü.

ABUZER KÖMÜRCÜ: Oğlu Erdal tarafından öldürüldü

SEZON 3

Aslan Akbey’in ölümünden sonra Kurtlar Vadisi’nde dengeler değişmeye başlar. Polat, Aslan Bey’in kendisine verdiği görevin altında yatan nedenleri araştırmaya başlar. Konsey’de taşların yerinden oynaması üzerine Rus mafyası da fırsattan istifade etmeye çalışır.

NELER YAŞANDI?

Aslan Akbey öldürüldükten sonra Polat Alemdar kendi geçmişiyle ilgili bilgilere de ulaşmaya başlar. Mehmet Karahanlı’nın Polat Alemdar’ın kendi oğlu olduğuna dair şüpheleri netleşir. KKTC eski Cumhurbaşkanı rahmetli Rauf Denktaş bir bölümde diziye konuk olmuştur.

ÖLENLER

ASLAN AKBEY: Pala’nın adamları tarafından öldürüldü.

MEHMET KARAHANLI: Tapınak Şövalyeleri tarafından öldürüldü.

HÜSREV AĞA: Kılıç tarafından öldürüldü.

TESTERE NECMİ: Aslan Akbey tarafından öldürüldü.

SAMUEL VANUNU: Nizamettin’in emriyle arabasına bomba kondu.

SEYFO DAYI: Yeğeni Erhan’ı korumak isterken Pala tarafından vurularak öldürüldü.

DOĞU EŞREFOĞLU: Helikopteri sabotaj sonucu denize çakıldı. Ancak cesedi bulunamadı

NİNA: Tilki Andrei tarafından öldürüldü.

İBRAHİM AHISKALI: Memati Rus konseyini tararken öldürdü.

SELİM: Polat Alemdar domuzlara yem etti.

PALA: Polat tarafından öldürülüp, betona gömüldü.

FARUK: Abdülhey tarafından kafasına sıkılarak öldürüldü.

BEDİR: Pala tarafından öldürüldü.

ŞEHMUZ: Pala tarafından öldürüldü

KURTLAR’DAN RACON LAFLAR

"Ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm? Ben senin için yaşamayı göze almışım." Dizinin en unutulmaz cümlelerinden biridir. İlk kez ameliyat olmadan önce Ali Candan sevgilisi Elif Eylül’e söyler. Daha sonra Polat Alemdar da bu cümleyi Elif’e söylemiştir.

"Sonunu düşünen kahraman olamaz." Dizinin efsane cümlesini ilk kez Ali Candan ile Aslan Akbey arasında ameliyattan önce bir konuşma sırasında duymuştuk.

"İki kişinin bildiği sır değildir." Polat Alemdar’ın KGT ajanı olduğunu Aslan Akbey’den başka bir tek Duran Emmi bilir. Aslan Emmi’ye bu sözü söyler ve onu öldürür.

"Yaşamak için yalvarmadık, ölmek için de yalvarmayız!" Polat Alemdar

"Ben racon kesmem, kafa keserim." Polat Alemdar

"Dostum olmaz, hasmım yaşamaz!" Laz Ziya

"İntikam soğuk yenildiğinde lezzetli aştır." Mehmet Karahanlı

"Benim hayatımda her şey yalan. Tek gerçek sensin Elif." Polat Alemdar

SEZON 4

Kurtlar Vadisi dördüncü sezonuyla ekranlara veda etmişti. Polat Alemdar ve arkadaşları kendilerine verilen görevi yerine getirmiş ve mafyayı ortadan kaldırmışlardı. Konseyin Halo haricindeki bütün fertleri öldürüldü. Dördüncü sezonun ve dizinin rekorlar kıran, efsaneleşen finalinde dünyaca ünlü iki isim, Andy Garcia (Amon) ve Sharon Stone (Lisa) da yer almıştı.

NELER YAŞANDI?

Polat Alemdar Karahanlı’nın kasasında bulduğu Kriptex’in sırrını çözmeye çalışır. Karahanlı’yı öldüren güçler Polat’ı tuzağa düşürür. Hafızasının bir bölümünü silip onu Ortadoğu’ya suikastçı olarak gönderirler. Polat geçmişi hatırlar, ülkeye
dönmeyi başarır. Elif Eylül trafik kazası geçirir.

ÖLENLER

ELİF EYLÜL: Trafik kazasında felç kalır. Polat, Ali olduğunu söyleyince şoka girer ve ölür.

İPLİKÇİ NEDİM: Nizamettin’in adamları tarafından öldürülür.

NERGİS KARAHANLI: Nizamettin’in adamı olan doktor tarafından öldürülür.

LAZ ZİYA: Nizamettin tarafından hapiste şişletilir.

KILIÇ: Nizamettin, çakısını kalbine saplar

KURTLAR VADİSİ PUSU

SEZON 1

Kurtlar Vadisi Pusu, iş adamı Çağrı Toros’a yapılan suikastla başlıyor. Olayı bir terör örgütü üstlenmiş ve eylemin tetikçileri yakalanmıştır. Ancak Polat Alemdar, suikastın arkasında açıklananlardan başka nedenler ve güçler olduğuna inanmaktadır. Öncekiler gibi bu davanın da gerçek failler bulunmadan kapanmamasını ister. Artık faili meçhuller, sebep ve sonuçlarıyla, çağın en önemli silahı olan "para" üzerinden takip edilecektir.

NELER YAŞANDI?

Çağrı Toros cinayetiyle Özal’ın ölümü arasındaki ilişkileri daha açık görmeye başlayan Polat, olaydaki ana tanığın yani tetikçinin yaşamasını sağlamalıdır.

Polat’ı pusuya düşürmek isteyen Yalçın Bulut, amacına ulaşamaz. Giriştiği güç mücadelesinde umduğunu elde edemeyen Tataroğlu Ailesi, devreye şantaj kartını sokar.

SEZON 2

Polat ve adamlarının ofislerinde patlayan bombanın ardından hayatta kalmak için verdikleri mücadele ile başlıyordu yeni sezon. Polat Alemdar, ofisine bomba koyanların kimler olduğunu, hangi kirli ittifakın parçası olduklarını çözmeye çalışıyor.

NELER YAŞANDI?

Polat, Alper sayesinde Abdülhey’in kendisine ihanet ettiğini öğrenir. Diğer taraftan da devlet içindeki çetelerle mücadeleye girişir. Örgüt’ün metropol sorumlusu Muro ve adamları kendilerine yer tutmaya çalışırlar. Bu güç mücadelesi sonucunda Polat ile karşı karşıya gelirler. Memati İskender tarafından kaçırılır ve kendisine zorla uyuşturucu verilir.

SEZON 3

İskender Büyük ve Polat Alemdar savaşı büyüyerek devam ediyor. İskender’in arkasındaki güçlerin kimler olduğu da bu sezonda belli olmaya başlıyor.

NELER YAŞANDI?

İskender, Polat’ın evini ateşe verir. Bu yangından kaçarken kullandığı itfaiye arabasıyla Güllü Erhan’ın kolunun üzerinden geçer. Erhan bir kolunu kaybeder. Polat Alemdar annesinin baskısına daha fazla dayanamaz ve Ebru Duru ile evlenir. Memati’nin oğlu olmuştur.

SEZON 4

Polat Alemdar ve İskender Büyük arasında iplerin iyice gerildiği bu sezonda büyük olaylar yaşanır. Polat Alemdar bu sezonla beraber, CIA yöneticisi ve Türkiye’deki Gladio’nun 1 numaralı ismi Aron Feller’le de mücadele etmeye başlar.

NELER YAŞANDI?

Polat Alemdar Gladio’nun beşinci adamının kayınpederi olduğunu öğrenir. Ercüment Duru, Abdülhey tarafından öldürülür. Ebru kendisini korumak için yanına gelen Abdülhey’i kolundan vurur. Yaralanan Abdülhey, İskender tarafından kaçırılır. Abdülhey’e yapılan bir çeşit işkence, onu İskender’in ajanı yapar. Polat Alemdar baba olacağını öğrenir.

SEZON 5

Polat Alemdar eşini ve çocuğunu kaybettikten sonra yüzünü değiştirmeye karar verir. Polat Alemdar, terörün arkasındaki istihbarat savaşlarını bir bir deşifre etmek için harekete geçer.

NELER YAŞANDI?

Gladio ülkeye hakim olmak için örgüte desteğini arttırır. Polat örgütle de büyük bir mücadeleye girer. Örgüt Zaza’ya baskı yapar. Ancak beklediği desteği alamaz. İhtiyarlar Polat Alemdar’ı görevden alır. Abdülhey ve Memati gözaltına alınır. Soruşturmanın başındaki savcı Elif Eylül ve Polat Alemdar’ın eski dostu Leyla’dır. İhtiyarlar’ın görevden almasından sonra Polat yoluna Zaza, Zülfikar Ağa ve Baba Memduh’la devam kararı alır. Öldürülen istihbaratçıların başındaki isim Ersoy Ulubey Vadi’ye gelir. Ersoy Ulubey öldürülen dört adamına karşılık Polat’tan Memati ve Abdülhey’i ister. Sezon final bölümünde Polat Alemdar ve Memati, Ersoy’a baskın yapıp alırlar. Önce devlet birimleri sorgular. Daha sonra Memati ve Polat intikamlarını alır ve Ersoy Ulubey’i öldürürler. Polat Alemdar kızının yaşadığını öğrenir.

SEZON 6

Kızının yaşadığını öğrenen Polat, Aron Feller’e kızına karşılık ne isterlerse yapacağını söyler. Polat hem kızının peşine düşer hem de Feller’i ortadan kaldırmaya karar verir. Türkiye’ye dönen Pusat, babasının da namını kullanarak Vadi’ye iner.

NELER YAŞANDI?

Polat Alemdar Leyla’nın da yardımlarıyla kızını kurtarır. Polat Alemdar Aron Feller’i çekiçle öldürür. Kara’dan dolayı Polat ve Zaza karşı karşıya gelir. Zaza Polat’a gözdağı vermek için Deli Hikmet’i öldürmeye karar verir. Hikmet yaralı ve alnında "Z" harfiyle kurtulur. Memati Zaza’nın bir kulağını keser. İnci Tataroğlu’nun Polat Alemdar’dan oğlu olur. İzzet Polat Alemdar’ın oğlunu kaçırır. Polat çocuğunu bulduğunda artık çok geçtir. Oğlunu kendi elleriyle toprağa verir.

KURTLAR VADİSİ PUSU’DA ÖLENLER

Ahu Toros - Nefise Karatay

Ali Selçuk Toros - Tamer Yiğit

Hüseyin Coşar - Volkan Ünal

Hakan - Osman Albayrak

Eren Eylül - Kerem Fırtına

Nevzat – Nevzat Yakışırboy

Tamer Sevilen - Mustafa Dinç

Fuat Tamer Tataroğlu – Ragıp Savaş

Halo Dayı – Sönmez Atasoy

Jülide Toros – Sema Öztürk

Ahmet Kudret Hazarbeyoğlu - Bozkurt Kuruç

Celal Karacadağ - Ecder Akışık

Cevat Akarsu – Kemal Başar

Cemal Karacadağ - Atsız Karaduman

Kemal Yıldız - Özgür Yüksel

Muro – Mustafa Üstündağ

Çeto – Şefik Onatoğlu

Gamze – Didem Taslan

Doktor Asu – Zeliha Çal

Yalçın Yıldız – Zafer Algöz

Kibritçi Cevat – Şekip Taşpınar

Funda - İpek Karapınar

Kazım – Kazım Çarman

Turan Kaçgar - Selçuk Özer

Yakışıklı – Serdar Deniz

Ebru Duru – Hatice Şendil

İskender Büyük – Musa Uzunlar

Gülendam – Birsen Dürülü Ali Memati

Ersoy Ulubey- Ümit Acar

Josef - Reha Özcan

Kenan Katırcı - Şafak Başkaya

Evren Katırcı - Aysun Güllük

Yaşar Katırcı - Seda Yıldız

Haşim Ağa - Şahin Çelik

Feman - Gökhan Azlağ

Şahmaran - Oktay Dal

Davut Tataroğlu - Can Gürzap

Shamir - Erdal Küçükkömürcü

İzzet Ağa - Erol Tezeren

İhtiyarlar Başkanı - Cahit Şaher

Cemal - Süleyman Karadağ

Memati - Gürkan UygunNecati Şaşmaz kimdir, Kurtlar Vadisi ile ünlenen Türk sinema ve dizi oyuncusu.

Abdulkadir Şaşmaz‘ın oğlu olan Necati Şaşmaz 1971‘de Elazığ‘da doğdu. Asıl mesleği turizmcilik olan Şaşmaz, eğitimini Kanada‘da tamamladı.

Amerika‘da 6 sene kalan Şaşmaz, 2001 yılında bir süreliğine ailesini ziyarete geldiği sırada geri dönüş uçak biletini 11 Eylül 2001 tarihine aldı. Amerikada yaşanan saldırılar sebebiyle uçağı Amerika’ya varamadan geri dönen Şaşmaz, sonradan ailesinin çekincesi ve ısrarı üzerine Amerika’ya dönmekden vazgeçti.

Hayatına Türkiye’de devam etme kararı alan Necati Şaşmaz, Ankara‘da sigorta acentesi açtı. Çok geçmeden İstanbulda Osman Sınav‘la bir iş görüşmesine oturdu. Kendisine bir yapımın senaryo ekibinde yer alması teklifi geleceğini beklentisi ile görüşmeye gitti. Osman Sınav’ın “Bir dizi düşünüyoruz, seni de başrolde düşünüyorum” sözlerine, düşünmek istediğini söyleyen Şaşmaz, bir ay sonra teklifi kabul etti.

Hayatını tamamen değiştirdiğini söylediği Kurtlar Vadisi projesine böyle başlayan Necati Şaşmaz, özel hayatının kalmadığını, “Beni sadece Ankara’da ismimle çağırıyorlar, İstanbul’da herkez Polat diyor” sözleri ile dile getirdi.

Amerikada kaldığı dönemde yeşil kart sahibi olan Şaşmaz, bedelli askerlikten yararlanarak, askerliğini 28 gün yaptı. Amcası, eski MHP milletvekili Tahir Şaşmaz olan Necati’nin Raci Şaşmaz (Kurtlar Vadisi dizisinin senaristi) ve Zübeyr Şaşmaz adında iki kardeşi vardır. 

Anahtar Kelimeler: Kurtlar Vadisi Pusu

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.


  SPOR TOTO SÜPER LİG
  Tür seçiniz:
  ARŞİV
  
  wau