23 Şubat 2017 Perşembe

Aşkların En Güzeli son bölüm izle Aşkların En Güzeli yeni bölüm fragman yayınlandı - Detay Haberin Adresi

TV8 Ekranlarında yayınlanan günlük dizi Aşkların En Güzeli'nde heyecan fırtınası dinmek bilmiyor.Bu program hakkında tüm detaylara - Detay Haberin Adresi - tarihli haberimizden ulaşabilirsiniz.Aşkların En Güzeli Acun Ilıcalı'nın düşük bütçeli dizi projelerinden biri olmasına rağmen çok rağbet görüyor. İlk başladığında saat 19:00'da olan Aşkların En Güzeli, artık saat 14:00'da yayına başlıyor. aşkların en güzelini canlı izlemek için haberimizi takip edebilirsiniz.

12 Şubat 2017 Pazar 19:58
Bu haber 4995 kez okundu
Aşkların En Güzeli son bölüm izle Aşkların En Güzeli yeni bölüm fragman yayınlandı - Detay Haberin Adresi
TV8 Ekranlarında yayınlanan günlük dizi Aşkların En Güzeli'nde heyecan fırtınası dinmek bilmiyor. Aşkların En Güzeli Acun Ilıcalı'nın düşük bütçeli dizi projelerinden biri olmasına rağmen çok rağbet görüyor. İlk başladığında saat 19:00'da olan Aşkların En Güzeli, artık saat 14:00'da yayına başlıyor. aşkların en güzelini canlı izlemek için haberimizi takip edebilirsiniz.


AŞKLARIN EN GÜZELİ SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Adana’dan Ankara’ya göç eden Güneş ailesini ve aile fertlerinin hikayesini anlatan Aşkların En Güzeli Dizisi nerede çekiliyor konusu ne? Dizinin yapımcılığını Ankara’da çekilen diğer üç dizi Unutma Beni, Deniz Yıldızı ve Beni Affet’in yapımcısı MGA üstleniyor. Dizinin kadrosunda yeni oyuncular dikkat çekiyor.‘Yusuf’ rolünde Hakan Latifoğlu, aşık olduğu ‘Müjgan’ rolünde Cemre Burcu Tosun, ‘Zeyno’ rolünde Ümit Beste Kargın, aşık olduğu adam ‘Fırat’ rolünde Ayberk Yılmaz gibi genç isimler kamera karşısına geçiyor. Dizide rol alan diğer oyuncular ise Ebru Nil Aydın, Şahin Ergüney, Pelin Dikmenoğlu, Münir Canar, Ebru Uysal, Özlem Danacı, Cüneyt Mete, Gülizar Oltulu, Serkan Ekşioğlu, Serkan Melikoğlu, Elif Yoldaş, Ezgi Aytaç, Burçin Sezen Kılıç ve Deniz Demirel. Biz de dizinin ilk set gününe konuk olarak hem teknik ekibin hem de oyuncuların heyecanına şahit olduk. Ankaralı tiyatroseverlerin yakından tanıdığı Ebru Uysal ve tiyatronun yanı sıra dizilerdeki kötü adam karakterleriyle de adından sıkça söz ettiren Cüneyt Mete, ilk gün kamera karşına geçen isimler arasındaydı.

Yakınlarda başlayacak Aşkların En Güzel‘i de TV8’in portföyünde yer alacak. Dizinin en dikkat çekici yanı, oyuncuların hiçbirinin çok ünlü isimler olmamaları. Böylelikle, kişilerin hikayeyi daha gerçekçi bulması amaçlanırken, bütçeden de ciddi anlamda kar edilmiştir.
Dizi Adana ve Ankara‘da geçecek ve günlük dizi şeklinde yayınlanacak. Hafta içi her gün olması ve bu alanda ciddi rakiplerinin olmaması diziye bol şans veriyor. İçeriğinde ise; imkansız aşklar yer alacak ve izleyenlerin sık sık kendisini bulması sağlanacak.
OYUNCU KADROSU
Hakan Latifoğlu (Yusuf): Daha önceden Deniz Yıldız‘ı dizisinde yer almıştır.

Cemre Burcu Tosun (Müjgan): Deniz Yıldız’ı dizisinde bir dönem Efsun karakterini canlandırmıştır.


Ayberk Yılmaz (Fırat): İstanbul Üniversitesinden mezun olan oyuncu Arka Sokaklar, Kapalı Çarşı, Beni Böyle Sev gibi pek çok dizide rol almıştır.
Ayrıca Özlem Danacı, Şahin Ergüney, Pelin Dikmenoğlu, Ezgi Aytaç, Ebru Uysal, Cüneyt Mete, Gülizar Oltulu, Serkan Melikoğlu, Elif Yoldaş, Münir Canar, Burçin Sezen Kılıç, Serkan Ekşioğlu, Ebru Nil Aydın ve Deniz Demirel gibi oyuncular da dizide küçüklü büyüklü rollerde bulunacak.
GENEL KONU
Güneş ailesi Adana’dan Ankara’ya gelmiştir. Mansur ve Leman evlatlarının mutluluklarını ister. Büyük kızları Fahriye’nin kocası Cemil’den yana yüzünün gülmesini, oğulları Yusuf’un iyi bir iş sahibi olup, yuvasını kurmasını, kızları Zeyno’nun hayallerini gerçekleştirmesini, tekne kazıntısı küçük oğulları Aliş’in yeni okulunda başarılı olmasını isterler. Güneş ailesi bir çok sınavdan geçer, bir çok güçlüğü aşar, sarsılır ama her şeye rağmen asla yıkılmaz. Çünkü sevgi bağları güçlüyse bir aileyi yıkmaya kimsenin gücü yetmez. 

1969, Edirne doğumlu, Türk televizyon yapımcısı ve sunucusu. Acun Firarda, Var mısın ? Yok musun?, Fear Factor, Survivor, Yetenek Sizsiniz Türkiye gibi Türk televizyonculuğunun önemli başarı yakalamış programlarının yapımcısıdır.

Erzurum, Ilıca ilçesi doğumlu Ergün ve İlknur Ilıcalı‘nın ikinci çocuğu olan Acun, 29 Mayıs 1969’da Edirne’de dünyaya geldi. Ömer Cenker Ilıcalı adında bir abisi vardır. Babası müteahitti annesi de üniversite eğitimi almış bir müdürdü. Ömer Ilıcalı adında bir abisi vardır. 5 yaşında başladığı ilk ve orta öğrenimini Edirne İstiklâl İlköğretim Okulu‘nda tamamladı. Lise eğitimine İstanbul‘da Kadıköy Maarif Koleji‘nde başlayan Acun, Kadıköy Anadolu Lisesi‘ni bitirdikten sonra, İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nü kazandı, ama üniversite hayatı, 7 yılın sonunda mezun olmadan bitti. Her röportajında kendilerini çok sevdiğini dile getirdiği babaanne ve dedesini trafik kazasında kaybetti.

19 yaşında iken 1988 yılında Seda Ilıcalı ile evlendi ve bu evliliğinden Banu adında bir kız çocuğu sahibi oldu. Kızının doğumundan 10 ay sonra 1990 senesinde anne ve babasını trafik kazasında kaybetti. Yaşanan olayı sonradan şu şekilde anlatacaktı;

Eşinden boşandıktan sonra 1994 yılında motoru ile Bağdat Caddesi’nde büyük bir kaza geçirdi. Kazada arkasında oturan yakın arkadaşı hayatını kaybetti. Acun Ilıcalı ‘nın ise sol kolu kırıldı ve 36 dikişli bir ameliyatın ardından koluna platin takıldı.

1995 senesinde bir kot dükkanı açarak ticarete atıldı ama başarılı olamadı. Lisans eğitiminin ardından tekrar girdiği üniversite sınavlarında İngilizce Öğretmenliği bölümünü kazanmasına rağmen bölümü okumaktan vazgeçti. Bir arkadaşı vasıtasıyla İlker Yasin‘le tanışan Acun, futbol bilgisiyle onu etkileyince, denenmek üzere işe alındı. Koyu Fenerbahçeli olmasına rağmen Beşiktaş muhabiri oldu. Beşiktaş muhabiriyken futbolcularla samimi olup özel röportajlar yapmayı başarınca yıldızı bir anda parladı ve daha sonra Şansal Büyüka‘nın ekibine, Show TV‘ye transfer oldu.Televole furyasında Şansal Büyüka‘nın gözde elemanı haline geldi.

Televole‘nin spor magazin olduğu yıllarda bu program içerisinde kendine ait bir bölüm sunmaya ve bu bölüm dâhilinde dünyayı dolaşmaya başladı. Ardından bu bölümü, 2002 yılında Acun Firarda adı altında ayrı bir program yaparak sunmaya devam etti. En çok izlenen gezi programı oldu ve bu serüveni ile 105 ülke gezdi. Dokun Bana ve Biri Bizi Gözetliyor programlarının kadrosunda yer alıp yardımcı sunuculuk yaptı.

2005 yılında Acun Medya adlı prodüksiyon şirketini kurdu. Fear Factor, Survivor, Kızlar – Erkekler, Survivor Türkiye – Yunanistan, Survivor Aslanlar – Kanaryalar, Var mısın Yok musun, Devler Ligi , Yetenek Sizsiniz ve Yok Böyle Dans programlarının yapımcısı, jürisi ve sunucusu oldu. Uğur Dündar‘ın sunmuş olduğu Yoksa Rüya mı ve Behzat Uygur‘un sunmuş olduğu Söyle Söyleyebilirsen programlarının yapımları da Acun Ilıcalı tarafından gerçekleştirilmiştir. O Ses Türkiye ve Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmalarının da yapımını ve sunuculuğunu yapmıştır.

2005 yılında, 36 yaşında vergi rekortmenleri arasına girdi.

Başta Türkiye’deki üniversiteler olmak üzere, Anadolu’nun çeşitli yerlerinde stand-up gösterileri yapmıştır. Stand-up gösterilerinde meslek hayatı boyunca başına gelenleri komik bir dille izleyicilere aktarmıştır.

Show Tv’nin ‘81 İl 81 Okul’ adlı sosyal sorumluluk projesinde yer aldı ve programda 3 milyon 725 bin 563 YTL yardım toplandı.

Birinci evliliğini 19 yaşında iken 1988 yılında üniversiteden arkadaşı Seda Ilıcalı ile yaptı. bu evliliğinden Banu (d.1989) adında bir kız çocuğu sahibi oldu. 24 yaşında iken 1993 yılında boşandı.

İkinci evliliğini 2003 yılında yaptığı Zeynep Ilıcalı‘dan Leyla ve Yasemin adlarında iki kız çocuğuna daha sahip olan Acun 3 kız babasıdır.

2010 yılında eşi Zeynep Ilıcalı kendisini 20 yaşındaki Şeyma Subaşı ile öne sürerek boşanma davası açtı. Ünlü isimlerin avukatlığını yapan avukat Kezban Hatemi ile anlaşan Acun Ilıcalı, eşinin iddialarını kabul etmedi. 2011 yılı Eylül ayında barışarak boşanma davası düşmüştür.

2011 vergilendirme döneminde gelir vergisi listesine konuşmacı, sunucu gibi faaliyetlerden oluşan geliri için 2 milyon 836 bin 191 lira gelir vergisi tahakkuk ettirilen Acun Ilıcalı listeye 62. sıradan girdi.

2012 yılında yapımcısı ve sunucusu olduğu Dominik Cumhuriyeti‘nde çekimleri yapılan Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması izlenme rekorları kıran Acun Ilıcalı en çok konuşulan isimlerden.

Acun Medya’nın hazırladığı Survivor serisinin yenisi “Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013” Acun Ilıcalı’nın sunumuyla 17 Mart 2013 Pazar günü Star TV’de başladı.

Daha önce Survivor Aslanlar Kanaryalar (2006), Survivor Türkiye Yunanistan (2007), Survivor Kızlar Erkekler (2010) ve Survivor Ünlüler Gönüllüler’i (2011 ve 2012 yıllarında) yapan Acun Ilıcalı, Survivor Ünlüler Gönüllüler 3 ile karşımıza çıktı.

14 Kasım 2013 tarihinde muhabir olarak girdiği televizyon sektöründe Türkiye’nin en önde gelen yapımcısı olarak isim yapan Acun Ilıcalı, tv8’i satın alarak artık kendi TV kanalının sahibi olduğunu duyurdu. MNG gurup başkanı ve tv8 kanalının sahibi olan Mehmet Nazif Günal ile anlaştığını, satın alma sürecinin başladığını Twitter’a yazmıştır.

Ödülleri :
En İyi Erkek Sunucu Altın Arılar Ödülü
2007 yılında Kadıköy Maarif Koleji ve Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği tarafından “Kristal Martı” ödülüne layık bulunmuştur.

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.


  SPOR TOTO SÜPER LİG
  Tür seçiniz:
  ARŞİV
  
  wau