23 Şubat 2017 Perşembe

3 Aralık 2015 Müge Anlı ile Tatlı Sert izle! AHMET ÇAM tutuklandı mı? Nazmiye Çam cinayetinde SON DAKİKA GELİŞMESİ - Detay Haberin Adresi

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yaşananlar herkesin ağzını açık bırakıyor. Nazmiye Çam'ı öldürmekle suçlanan Ahmet Çam tutuklandı mı yoksa asıl suçlu bir başkası mı? Müge Anlı ile tatlı sert izlemek için haberimizi takip edebilirsiniz. Müge Anlı kimdir?

12 Şubat 2017 Pazar 18:30
Bu haber 4669 kez okundu
3 Aralık 2015 Müge Anlı ile Tatlı Sert izle! AHMET ÇAM tutuklandı mı? Nazmiye Çam cinayetinde SON DAKİKA GELİŞMESİ - Detay Haberin Adresi
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yaşananlar herkesin ağzını açık bırakıyor. Nazmiye Çam'ı öldürmekle suçlanan Ahmet Çam tutuklandı mı yoksa asıl suçlu bir başkası mı? Müge Anlı ile tatlı sert izlemek için haberimizi takip edebilirsiniz. Müge Anlı kimdir?

ATV Müge Anlı'yla Tatlı Sert yeni bölüm fragmanı haberimizin devamında.

Sadece Türkiye'de değil dünyanın bir çok ülkesinde soluk soluğa izlenen Müge Anlı ile Tatlı Sert çok daha güçlü, çok daha dinamik döndü.

Müge Anlı'yla Tatlı Sert Yeni Bölüm Canlı İzlemek için Tıklayınız

Araştırmacı-gazeteci Müge Anlı 9'uncu yılında da yine birbirinden çarpıcı konular ve uzman ekibiyle izleyicilerini atv ekranlarına kilitliyor.
Bugüne kadar 55 faili meçhul cinayetin aydınlandığı, 1452 kişinin aileleriyle buluştuğu program bu yıl da çok konuşulacak. Ekranların rakipsiz fenomeni Müge Anlı, Eylül'de hafta içi her sabah atv'de..

Çatalca İnceğiz Köyü’nde geçen yıl öldürülen baba ve oğlun davası halen sürerken babanın eşi ve oğlun annesi Nihayet Işık’ın ise şüpheli olarak tutukluluğu devam ediyor…

Çatalca İnceğiz Köyü’nde bundan yaklaşık bir yıl önce öldürülen baba ve oğlunun davası halen sürüyor.Bilindiği gibi geçtiğimiz yıl Necmi Işık Eşref (62) ve oğlu Agah Onuk Işık (12) İnceğiz köyündeki çiftliklerin de bir anda ortadan kaybolmuşlardı. Baba ve oğlunun kaçırılmış olabileceği konuşulurken altı gün sonra baba ve oğlun cansız bedenleri çiftlikte bulunmuştu. Çatalca Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk Aydıner’in bizzat baktığı cinayet davasında Necmi Işık’ın ikinci eşi olan Nihayet Işık şüpheli olarak tutuklanmıştı.

Halen Bakırköy kadın tutuk evinde tutuklu bulunan Nihayet Işık’ın davası Silivri Ağır Ceza Mahkemesinde görülmeye devam ediyor. Öte yandan Çatalca İnceğiz Köyü’nde işlenen çifte cinayetle ilgili olarak ise bilirkişi raporunu da hazırladı. Davada sona doğru gelinirken çifte cinayete kurban giden minik Agah Işık’ın ise DNA testi yapılması için mezarının açılmasına karar verildiği öğrenildi. Cinayet davası Silivri Ağır ceza mahkemesinde görülmeye devam ederken hazırlanan bilirkişi raporunda ise şüpheli Nihayet Işık ile ilgili olarak “keşif günü tarafımdan çekilen olay yeri fotoğrafları ve bütün tutanaklar dikkate alındığında şüpheli tarafından kasten iki kişiyi öldürme suçunun neticelendiği anlaşılmakta” denildiği görüldü.

Çatalca İnceğiz Köyü’ndeki çiftlikte geçen yıl yaşanan cinayet bilirkişi raporunda ise şöyle özetlendi.

“Olay: Çatalca ilçesi İnceğiz Köyü mevkii Çiftlik sokak üzerinde faaliyet gösteren ve tamamı maktul Necmi Işık Eşref’e ait olan çiftliğe saat 19.30 sıralarında gelen maktulün eşi olan şüpheli Nihayet Işık olay yerinde önce gönül ilişkisi olan Y.Y. ile telefon görüşmesi yaptığı daha sonra bu görüşmeye tanık olan Agah Onuk Işık ile tartışmaya girdiği, tartışma esnasında maktul Agah’ı boğarak öldürdüğü 150 metre uzağında açık ağırda Y.A ‘yı bekleyen maktul Necmi Işık’ı ise saat 20.00-21.00 sıralarını gösterirken kapalı ağırda bulunan ve çiftlikte işçi olarak çalışan Bekmurat’ın yokluğundan faydalanarak yalnız başına beklemede duran maktul Necmi’yi bıçakla öldürdüğü vurduğu her bıçak darbeleri şüphelinin boy ölçüsü ile uyumlu olduğu şüpheli olay sonrası maktul Agah’ı kamyonetle yaklaşık 100 metre ötede bulunan gübre çukuruna taşıdığı ve çukurun ağız kısmına bırakarak demir tabayı üstüne attığı akabinde ağılda bulunan diğer maktul Necmi’nin boynuna ip geçirerek fosseptik çukuruna taşımak istediği ancak sürükleyememesi sonucu maktulün üzerine gübre atarak olduğu yere yarım metre derinliğe gömdüğü meydana gelen bu olay işçi Bekmurat’ın üzerinde kalmasını sağlamak amacıyla Bekmurat’ın odasına ip ile benzer ilmikli ip bıraktığı gübre havuzunun temizlenmesi sonucu havuzdan çıkarılan 12 buçuk cm uzunluğunda tek ağızlı sivri uçlu oluksuz sırtı küt ve 2-4 cm çaplı komando bıçağı tabir edilen bıçak Adli Tıp raporuna göre maktul Necmi Işık Eşref’in bıçak darbeleri ile eşleştiğinin anlaşıldığı olay sonrası Jandarma’nın olay yerine geldiği, yapılan araştırmalar ve incelemeler sonucunda şüphelinin yakalandığının tespit edildiği kasten iki kişiyi güç ve kuvvet kullanarak bıçak darbeleriyle ve iple boğarak öldürme olayı” şeklinde özetlendiği.

Öte yandan bilirkişi ise hazırlanan raporda kanaati ile ilgili bilgileri şöyle aktardı.
Müge Anlı Çatalca Cinayeti Çözüldü mü?


BİLİRKİŞİ İNCELEMESİ VE KANAAT
Şüpheli Nihayet Işık söz konusu olay mahallinde dosya içerisindeki ifadesinde ve savunmasında “ben üzerime atılı suçlamayı kabul etmiyorum evladımın ve eşimin acısını yaşayamadan hapishaneye gönderildim” dediği ancak olay öncesi şüphelinin geriye yönelik olarak bahse konu Y.Y ile daha önceden tanıştıkları ve cinsel ilişkiye girdikleri dosyada mevcut belgelerden anlaşılarak tespit edildiği, şüphelinin olay öncesi Y.Y ile yapılan telefon görüşmesi sırasında olaya tanık olan oğlu maktul Agay Onuk Işık’tan muhtemelen görüşmesi esnasında rahatsız olduğu ve aralarında tartışma çıktığı ve daha sonra olay sulanmadan kapatmak amacıyla oğlunu boğarak öldürdüğü ve cesedi kamyonetle taşıyarak çiftlikte bulunan 2.40 metre derinliğindeki gübre çukurunun uç kısmına bırakarak maktulün üzerine de tabayı attığının belgelendiği aradan geçen kısa süre sonra saat 20.00-21.00 arası diğer maktul olan Necmi Işık Eşref’i bıçakla öldürdüğü akabinde zaman geçirmeden cesedi fosseptik çukuruna taşımak için boynuna ip geçirdiği ancak taşıyamayacağını anlayınca üzerine yığını yığarak yarım metre derine gömüldüğünü tespit edildiğini şüpheli tarafından olayda kullanıldığı belgelenen sapı kırık bıçağı gübre havuzuna attığı hemen akabinde yine olayda kullanılmış olduğu ipi işçileri olan Bekmurat’ın evine bıraktığı ve kendi evine çıkarak önce banyoda duş aldığı sonrada odaya geçerek elbisesinin değiştirdiğinin anlaşıldığı çiftlik içerisinde bulunan ve birbirleriyle bitişik nizam şeklinde yer alan ayrıca çiftliğin ağırlar ile fosseptik çukuru bağlantısı yoluna yaklaşık 150-200 metre civarında olduğu yoldan geçen insanların ağırdaki sesleri duymalarının çok zor olduğu olay sırasında ağırda bulunan motorun çalıştığı dikkate alındığında çiftlikte meydana gelen seslerin dışarından duyulmasının mümkün olmadığı tespit edilmiştir. Şüpheli uzun yıllar söz konusu çiftlikte ikamet ettiğinden çiftliğin iç ve dış fiziki durumu hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olduğu dolayısıyla olay anı ve olay sonrası çiftlik içerisinde son derece rahat davranarak soğukkanlılığını koruduğu anlaşılmıştır.

Olay anı ve olay sonrası tanzim edilen bütün tutanaklar ve belgeler ayrı ayrı ele alınarak detaylı bir şekilde dikkatlice incelendiğinde; şüpheli Nihayet Işık tarafından kasten adam öldürmek amacıyla günün biline saatlerinde 19.30-21.00 saatlerinde Y.Y ile telefon görüşmesi yaparken önce görüşmeye tanık olan oğlu Agah Onuk Işık’ı güç ve kuvvet kullanarak iple boğmak suretiyle öldürdüğü daha sonra eşi ve diğer maktul olan Necmi Işık Eşref’i güç kullanmak suretiyle bıçaklayarak öldürdüğü dosyada mevcut ilk ifadesinde “olayı önce kabul ettiği, daha sonra kabul etmediğinin” anlaşıldığı, gerek olay anı itibariyle bahse konu çiftliğin etrafında ve çevresinde herkesin rahatlıkla dolaşabileceği şekilde olduğu, ancak, çiftliğin ana giriş kapısının demir ahşap doğramadan yapıldığı ve etrafının tel örgülerle çevrildiğinin tespit edildiği keşif günü tarafımdan çekilen olay yeri fotoğrafları ve bütün tutanaklar dikkate alındığında şüpheli tarafından kasten iki kişiyi öldürme suçunun neticelendiği anlaşılmakta durumu yüce mahkemenizin takdirlerine arz ederim” şeklinde yer verildi.

Nihayet Işık tam bir yıldır eşi ve öz oğlunu öldürmek ten şüpheli olarak Bakırköy kadın tutuk evinde tutuklu olarak bulunmakta hakkında kesinleşmiş bir ceza yok, dava halen devam ediyor, öte yandan önümüzdeki günlerde 12 yaşında cinayete kurban giden mink Agah’ın İnceğiz köyündeki mezarı açılacak ve DNA testi yapılacak, yapılacak olan DNA testinin sonucu halen görülmekte olan dava için ise önem taşıyor.

Müge Anlı kimdir, Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur. Babası İhsan Anlı’dır.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde yaptı.

Kanal D ekranlarında Şenay Düdek‘le beraber “Dobra Dobra” adlı magazin proğramı yaptılar. Bu program ile de büyük ses getirdi. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek Cenk Eren‘le FOX’ta, Müge Anlı ise Pakize Suda‘yla Kanal D’de devam etmiştir. Daha sonra ATV ekranlarında Tatlı-Sert isimli bir programın sunuculuğunu yaptı.

2010 sezonunda ATV’de; yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişilerin konuk edildiği “Müge Anlı ile Mektubunuz Var” adlı programı hazırladı ve sundu.

Müge Anlı, 1993 yılında gazeteci Burhan Akdağ ile evlendi, 2008 yılında boşandı. Lidya adında bir kızı vardır. 

YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 1 yorum mevcut

  • Hall ertuğrul 1 yıl önce yorumlandı

   Mūge hanım seni taktirle izliyorum şu ahmet çam bi konuşsa tūrkiye buna kenetlenmiş durumda ahmetin suçlu olmadıģından adım gibi eminim ahmet in arkasinda çok būyūk gūç var çok korkuyor içeriye girerse yaşama sansi var konuşursa hiç şansi yok benim dūşūncem ve herkesin dūşūncesi bu yönde ama umarım engin tecrūbeniz bunu çözecektir inşAllah  SPOR TOTO SÜPER LİG
  Tür seçiniz:
  ARŞİV
  
  wau