16 Temmuz 2018 Pazartesi

TSK, Son Bir Haftada 5 Askerin Şehit Olduğunu Açıkladı
Künye
İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee
DHATV Medya ve İnternet Hizmetleri  Adına

 Adnan KOÇAK

admin@dhatv.tv

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Özgür BAŞARAN

ozgurbasaran@dhatv.tv

Haber Müdürü / News Direk
Gülhanım Yılmaz

gulhanimyilmaz@dhatv.tv

Editörler/
 Editors
habermerkezi@dhatv.tv
Kadir Kurtay

Kübra Bektaş

Saliha Gülen


Kemal DURSUN

Suzan KÖSE


Gece Editörü / 
Night Shift Editor 
Bahadır Yilmaz
bahadiryilmaz@dhatv.tv

Tanıtım yazısı ve Reklam Sorumlusu/ Advertise

Şikayet ve iletişim için mail adresimiz admin@dhatv.tv

Vergi Numarası  / Tax Number
329 045 87 31 - Gazi Osman Paşa Vergi Dairesi - İstanbul


Yer Sağlayıcı
Onur Hosting


Marka Danışmanı
İnternet Tek. A.Ş. Adına

Hasan Güler

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult
Tuba TÜZÜN BARAN 

Mali Müşavir / 
    
Financial Advisor
Tuba TÜZÜN BARAN 

Yönetim Yeri / 
Place Of Management

Mail : admin@
dhatv.tv


Yazılım / Destek
Tebilişim

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Biz http://www.dhatv.tv olarak harici linklerin sorumluluğunu almaz.

"dhatv.tv" ismi ve logosu Türk Patent Enstitüsü'ne DHATV Medya Ltd. Şti. tarafından yapılan başvuru ile DHATV Medya adına koruma altına alınmıştır.

dhatv.tv Haber Sitemiz Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.

 Haber sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayını ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

 dhatv.tv'da yayınlanan diğer haberler ve makaleler ise kaynak gösterilmek ve dhatv.tv’un ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. dhatv.tv’da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Misyonumuz
dhatv.tv  olarak temel hedefimiz,  internet ağının ileri seviyede geliştiği teknoloji çağında,  bireylere gündemi oluşturan en güncel haberleri doğru ve güvenilir bir şekilde sunmaktır. Sitemiz hem ulusal hem de uluslararası kapsamda; gündem, siyaset, sağlık, eğitim, spor,ekonomi, televizyon, sosyal medya vb. bir çok alanda güncel bütün haberleri doğrudan ve güvenilir bir şekilde kullanıcılara ulaştırmayı kendisine misyon edinmiştir. Edinilen bu misyon, gerek birey gerekse toplum yararına bilgiler sunmayı da ilk amaçları arasına yerleştirmiştir. 

Vizyonumuz
Sitemiz, tüm alanlarda doğru ve kaliteli haberleri; yeniliklere açık, akılcı, ilkeli, bilimselliği ön planda tutan ve sorumluluk sahibi yaklaşımıyla, kullanıcılar tarafından aranılan ve güvenilen, lider bir haber sitesi olmayı hedeflemektedir.  Bu hedefler doğrultusunda, sistematik çalışmaları ve ekibiyle, “kaliteli haber sitesi” olarak isminden söz ettirmeyi amaçlamaktadır. 

Privacy Policy
 We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.dhatv.tv However, sometimes the www.dhatv.tv uses third parties to process your information. www.dhatv.tv requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.dhatv.tv requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.dhatv.tv we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.dhatv.tv and its services. When you use www.dhatv.tv online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.dhatv.tv cookies section of our full Privacy Policy.SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV

wau